Християнські церкви України звернулись з проханням переглянути законодавство,що дозволяє аборти

 
 

Християнські церкви України звернулись з проханням переглянути законодавство,що дозволяє аборти

Керівники християнських церков України звернулись до парламенту та уряду з проханням захистити ненароджених дітей. На їх думку потрібно переглянути закони, що дозволяють штучно переривати вагітністьКерівники християнських церков України звернулись до парламенту та уряду з проханням захистити ненароджених дітей. На їх думку потрібно переглянути закони, що дозволяють штучно переривати вагітність.

Таке звернення підписали православні, греко-католики, римо-католики, євангелісти, баптисти, п’ятидесятники. Нарада християнських церков України звернулась до уряду та парламенту з проханням переглянути чинне законодавство, яке дозволяє штучне переривання вагітності. За даними християн за 12 років незалежності Україна втратила вісім з половиною мільйонів своїх громадян. На думку ігумена Євстратія, прес-секретаря Української православної церкви Київського патріархату така заборона не позбавляє жінок права на свободу вибору.

“Свобода є засобом реалізації людини, а не метою її існування. Свобода заради свободи є безплідною, а інколи навіть шкідливою. Право людини на життя підтверджено і Божим законом, і Конституцію України, і міжнародним правом. Але як раз найбільш беззахисні люди-ненароджені це право в Україні не мають. Ненароджену дитину можна вбити і це не вважається злочином і навіть не засуджується морально”

На думку голови парламентського комітету з питань культури та духовності народного депутата Леся Танюка така кількість абортів в Україні спричинена економічними умовами. Вагітні жінки бояться народжувати через матеріальну скруту.

Кожна жінка має вибір, але суспільство відрізняється від джунглів, тим, що створює або одні умови, або інші. Якщо суспільство нападає на цю жінку і робить все для того, аби вона не народжувала дитину. В такому сенсі ми справді можемо говорити, що суспільство у нас є антижіночим. Той процес легковажного ставлення до абортів. Він ніяк не сприяє на ситуацію з правом жінки народити здорову дитину. Бо на папері права виглядають добре, а в житті по іншому”
Однією з причин такої кількості абортів лікарі називають низьку культуру статевого виховання дітей. Ірина Вовк, головний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України з питань дитячої та підліткової гінекології, минулого року казала, що дітей мають в школі вчити як користуватися контрацептивами.

“Ще не проводиться виховна робота зі статевого виховання, зі статевої культури в школі. Ще залишається питання абортів серед неповнолітніх 10-14 років. 90% з них взагалі не знають, що це таке. І 90% з тих, що йдуть на аборт, вони не знали про методи попередження вагітності”.

В багатьох країнах Європи, зокрема у сусіда України Польщі аборти заборонені. В Україні аборти дозволені на ранній стадії вагітності. Але на думку експертів, закон, який би заборонив аборти не вирішить цього питання. Тоді збільшилась би кількість нелегальних абортів, які на думку медиків дуже часто робляться непрофесійно і в антисанітарних умовах .


Создан 18 окт 2005  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником