Що говорить свята церква про ембріон.

 
 

Що говорить свята церква про ембріон.

Вона говорить словами св. апостолів, св. отців.Декілька цитат із їх праць.Що говорить свята церква про ембріон. Вона говорить словами св. апостолів, св. отців.Декілька цитат із їх праць.

1."Люд Старого Завіту боявся безплідності як прокляття, а чисельність нащадків уважав за благословення"...

2."(Єр. 1, 5): життя кожної людини, від самого початку, протікає згідно з Божим задумом. Іов, перейнятий стражданнями, споглядає Божу дію, і це дозволяє йому зберегти довір'я і мати певність, що існує Божий план щодо його життя."

3."Деякі псалми містять сповнений шани подив перед діянням Бога, котрий творить життя людини в лоні матері.Чи можна припустити, що хоча б мить цього чудового процесу народження життя не підлягала мудрому і сповненому любови діянню Творця і була віддана на поталу людської сваволі?"(Папська Енцикліка "Євангелія Життя").

4."Коли Єлизавета вагітніє, то виповідає свою радість словами хвали плідності: "Господь [...] зглянувся, щоб зняти мою ганьбу між людьми" (Лк. 1, 25).

5.Ще сильніше вартість особи від миті її зачаття наголошується в зустрічі Діви Марії та Єлизавети й одночасно - двох дітей, що їх вони носять у лоні. Це власне діти сповіщають настання месіянської ери: в мить їх зустрічі починає діяти відкупна сила присутности Сина Божого серед людей. "Швидко..., - пише св. Амбросій, - син, виповнений Святим Духом, сповнив також матір"."З миті запліднення сперматозоїдом яйцеклітина стає виповнена Святим Духом і "Одкровення Нового Завіту безумовно підтверджує визнання вартості життя від миті зачаття"(Євангелія Життя,стор .64).


Создан 18 окт 2005  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником