В Україні буде складніше зробити аборт

 
 

В Україні буде складніше зробити аборт

Кабінет Міністрів України встановив, що штучне переривання вагітності, термін якої складає від 12 до 22 тижнів, здійснюється в акредитованих установах охорони здоров'я за певних умов...21.02.2006,

КИЇВ — Кабінет Міністрів України встановив, що штучне переривання вагітності, термін якої складає від 12 до 22 тижнів, здійснюється в акредитованих установах охорони здоров'я за певних умов, при наявності висновку комісії, створеної відповідно Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінням охорони здоров'я обласної і Севастопольської міської державної адміністрацій і Головним управлінням охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації. Висновок повинен готуватися на підставі заяви вагітної жінки і відповідних документів. Відповідна постанова Кабміну N144 датована 15 лютим 2006 року.

У зв'язку з цим Міністерству охорони здоров'я доручено розробити і затвердити методику штучного переривання вагітності, термін якої складає від 12 до 22 тижнів.

При цьому Кабмін визнав такою, що втратила силу постанову „Про порядок штучного переривання вагітності від 12 до 28 тижнів” від 12 листопада 1993 року N926.


Создан 22 фев 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником