Кабмін має намір покращити репродуктивне здоров'я нації в 2006 - 2015

 
 

Кабмін має намір покращити репродуктивне здоров'я нації в 2006 - 2015

Кабінет Міністрів затвердив концепцію державної програми про репродуктивне здоров'я нації на 2006-2015 роки. Про це сказано в розпорядженні Кабміну №244-р від 27 квітня.Концепція припускає покращення нормативно-правової бази в сфері репродуктивного здоров'я, розробку й реалізацію заходів з пропаганди здорового способу життя, проведення освітніх кампаній з охорони здоров'я, покращення системи підготовки фахівців для поліпшення якості медичної допомоги, покращення матеріально-технічного забезпечення закладів з охорони репродуктивного здоров'я, розробку стратегії зі зменшення шкідливого впливу інформаційних технологій на спосіб життя дітей і підлітків.

Концепція передбачає, що реалізація відповідного проекту дозволить підвищити показники народжуваності на 10-15%, знизити рівень материнської й дитячої смертності на 20%, знизити кількість абортів на 20-25%.

Кабмін доручив Міністерству охорони здоров'я в травні надати Кабміну проект державної програми "Репродуктивне здоров'я нації на 2006 - 2015 р.", розроблений відповідно до цієї концепції.

За даними Кабміну, середня тривалість життя жителів України з 1990 по 2005 рік зменшилася на 3 роки.

У липні 2003 року Фонд народонаселення Організації Об'єднаних Націй виділив 1 млн. доларів українським медичним закладам, що надають медичні послуги в області репродуктивного здоров'я.


Создан 03 мая 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником