Україна стає центром сурогатного материнства

 

Україна стає центром сурогатного материнства

Наслідком строгого законодавства, а також високої оплати послуг центрів репродукції в Німеччині стане зростаюча кількість пар, які їдуть у Східну Європу в пошуках сурогатних матерів, зокрема, в Україну.Україна стає центром сурогатного материнства

Кореспондент.net
05 Вересня 2006, 09:37

Наслідком строгого законодавства, а також високої оплати послуг центрів репродукції в Німеччині стане зростаюча кількість пар, які їдуть у Східну Європу в пошуках сурогатних матерів, зокрема, в Україну.

Керівники клінік у Києві і Львові говорять про потік, що насувається із Заходу, й інвестують мільйони у свої центри репродукції.

В Україні щорічно здається кілька тисяч яйцеклітин. Так, "потреба по всьому світі росте, відрегульована торгівля процвітає". Тільки Великобританія імпортувала і, відповідно, експортувала торік більш 400 людських ембріонів. За оцінками медиків, потреба Німеччини становить від 500 до 1 тис. яйцеклітин щорічно.

Східна Європа зарекомендувала себе як остання інстанція для пар із Західної Європи, що прагнуть мати дітей. У Чехії, наприклад, існує 17 клінік, які займаються проблемами репродукції, у Польщі - 41, в Україні - 19. Їхня кількість постійно зростає. Вони пропонують "сировину", яка коштує дорожче, ніж золото. За 300 доларів вони здобувають у донорів яйцеклітини, вартість на світовому ринку яких коливається між 4 і 5 тис. доларів.

Клініки організують свого роду туризм "усе передбачено": від перельоту і таксі до готелю. Найголовніше - такі клініки дешевші, ніж їхні західні аналоги, послуги, які вони надають, - від сурогатного материнства до яйцеклітин - цілком законні, у той час як у Німеччині все це заборонено. Однак стосовно юридичного і медичного ризику, то їх неможливо прорахувати ні бездітним парам, ні самим сурогатним матерям і жінкам, які продають свої яйцеклітини.

В Україні немає офіційної статистики, але за деякими даними, через клініки з репродукції проходять більш 100 сурогатних матерів щорічно. Одна з реклам говорить: "Програма "Право на життя" шукає жінок у віці від 20 до 30 років для сурогатного материнства. Оплата: від 3500 доларів".

За матервалами ЛIГАБiзнесIнформ


Создан 05 сен 2006  Комментарии       
Всего 1, последний 2 мес назад
telemaster 26 сен 2018 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником