Україну підозрюють в убивствах новонароджених для продажу клітин

 
 

Україну підозрюють в убивствах новонароджених для продажу клітин

Британська телерадіокомпанія Бі-Бі-Сі має у своєму розпорядженні матеріали, що дозволяють припустити, що в Україні цілком здорових немовлят могли вбивати заради одержання з їхніх тіл стовбурних клітин.Британська телерадіокомпанія Бі-Бі-Сі має у своєму розпорядженні матеріали, що дозволяють припустити, що в Україні цілком здорових немовлят могли вбивати заради одержання з їхніх тіл стовбурних клітин.

"У нас є відеозапис посмертного розтину розчленованих тіл немовлят, після перегляду якого виникають серйозні запитання про те, що сталося з цими дітьми", - йдеться у заяві Бі-Бі-Сі.

"Країну втягнено у міжнародну торгівлю стовбурними клітинами, узятими з людських ембріонів після аборту, - при тому, що заяви про те, що вони ефективні в лікуванні цілої низки захворювань, не доведені", - додається в документі.

Деякі харківські жінки розповіли Бі-Бі-Сі, що народили здорових малят, які потім були кудись віднесені працівниками пологового будинку.

У 2003 році влада погодилася на ексгумацію близько 30 зародків і тіл немовлят на цвинтарі, на якому робить поховання пологовий будинок номер шість.

Одній з присутніх на розтині жінок було дозволено зняти усе, що відбувалося на відео. Зроблений запис вона передала Бі-Бі-Сі та в Раду Європи.

У своєму звіті Рада Європи пише про практику торгівлі дітьми, яких забирають у матерів одразу після народження, і про стіну мовчання, якою оточені у пологових будинках долі цих малят.

На відеозаписі видно, що у деяких мертвих малят оголені мозок або інші органи, а в деяких випадках відсутні частини тіл.

Відомий британський патологоанатом заявив про серйозну стурбованість у зв'язку з тим, що тіла дітей були розчленовані: це не є стандартною практикою проведення розтину після смерті і, отже, може бути пов'язане з вирощуванням стовбурних клітин з кісткового мозку.

Представники пологового будинку номер шість заперечують ці обвинувачення.

www.ПРАВДА.com.ua, 12.12.2006, 11:44

***

СБУ відреагувала на обвинувачення Бі-бі-сі

Кореспондент.net
14 Грудня 2006, 08:37

Через кілька днів після того, як Бі-бі-сі повідомила, що в Україні, можливо, вбивали здорових немовлят з метою продажу стовбурних клітин, Служба безпеки України виступила з заявою.


В опублікованій 13 грудня заяві говориться, що у зв’язку з появою в ЗМІ інформації про можливе здійснення на території України злочинів, пов’язаних з торгівлею органами або тканинами людини, СБУ взяла під особливий контроль розслідування відповідних справ, вивчення всіх матеріалів і заяв громадян України.

СБУ звернулася до журналістів і широкої громадськості з проханням надати будь-яку нову інформацію, що може сприяти виявленню і викриттю фактів протиправної діяльності.

Всі отримані СБУ додаткові матеріали буде ретельним чином перевірено, говориться в заяві.

На початку цього тижня британська телерадіокомпанія Бі-бі-сі заявила про те, що має у своєму розпорядженні матеріали, що дозволяють припустити, що в Україні, можливо, вбивали здорових немовлят з метою продажу стовбурних клітин.

Британським журналістам вдалося роздобути відеозапис посмертного розтину розчленованих тіл дітей в Україні, після перегляду якої, як зазначила телерадіокомпанія, "виникають серйозні питання про те, що відбулося з цими дітьми".


Создан 12 дек 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником