У центрі Києва пройшла акція „Аборт – узаконене дітовбивство”

 
 

У центрі Києва пройшла акція „Аборт – узаконене дітовбивство”

КИЇВ — 28 січня громадська організація «За життя» провела на Хрещатику акцію «Аборт – узаконене дітовбивство». Метою цієї акції було поширення правдивої інформації про аборти....КИЇВ — 28 січня громадська організація «За життя» провела на Хрещатику акцію «Аборт – узаконене дітовбивство». Метою цієї акції було поширення правдивої інформації про аборти. Девіз акції – право на життя з моменту зачаття має кожна дитина, повідомляє сайт «Православ'я.ru».

Убивство людини на стадії внутрішньоутробного розвитку має в нашій країні розпливчасту назва «добровільне штучне переривання вагітності», – говорять організатори акції. Внаслідок цього, в одному лише Києві на 1 народжену дитину припадає 2 аборти. 1 млн. сімейних пар в Україні безплідні, з них 868 тисяч – у зв'язку з жіночою безплідністю. Причиною цього в 80% випадків є аборт.

Населення України стрімко скорочується. В 80-і роки населення УРСР становило 52 мільйона, а зараз скоротилося до 47 мільйонів.

Організатори акції «Аборт – узаконене дітовбивство» звертаються до кожної жінки, яка сумнівається, родити їй або вчинити дітовбивство: «У вас під серцем – людина, якої ніколи не було й іншої такого ніколи не буде. Подаруйте їй життя, як колись вам подарувала життя ваша мама, і ви відчуєте радість і гордість, коли ваша дитина скаже своє перше слово: «мама».

Перемогти аборти й інші варварські способи планування родини можна тільки радістю батьківства й материнства, вважають в організації «За життя».

Як свідчить статистика, за останні 15 років у незалежній Україні відбулося абсолютне й відносне зниження абортів: з 1млн. 200 тисяч у 1992 році до 242 тис. в 2005 році. Але при цьому й народжуваність знизилася відповідно з 600 тисяч до 426 тисяч немовлят у рік, тобто в 1,5 рази. Крім того, виявляються нові болючі зони: частка тих, хто народив дитину поза шлюбом збільшилася більш, ніж у два рази з 9,5% в 1992 році, до 21,5% в 2005 році. Збільшується й частка абортів серед первісток: з 5,6% в 1991 році до 12,1% в 2004 році.

«В Україні йде процес інтенсивного винищування майбутнього нашої країни. От чому ми боремося не просто проти абортів, а за відродження природних і святих сімейних цінностей. Бажання мати дітей – це виконання Божої заповіді: «плодіться й розмножуйтеся», – підкреслювали організатори акції на Хрещатику.

RISU


Создан 01 фев 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником